UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

A-Z Tape Manager Biegaczy

 

Odchudzanie

W szczupłym ciele zdrowy duchSposób jedzenia bardzo często odzwierciedla stosunek człowieka do samego siebie. Jedni się głodzą, inni bezrefleksyjnie wrzucają w siebie ogromne ilości niezdrowego, śmieciowego jedzenia. Jedni jedzą zdrowo, ale stanowczo za dużo – inni tak mało, że pozbawiają organizm niezbędnych mu składników. Niektórzy mają obsesję na punkcie zdrowej żywności, inni, bez poczucia winy, zjadają „samą chemię”, bo ich organizm przyzwyczaił się do glutaminianu sodu.

Czytaj więcej...

Zimowe przybieranie na wadzeDawniej ludzie gromadzili tkankę tłuszczową, by przerwać trudny zimowy okres głodu. Ale przecież człowiek to nie zwierzę, w obecnych czasach nie musi robić zapasów. W czym tkwi tajemnica nadmiernych kilogramów, skoro jemy tyle samo co wcześniej?

Czytaj więcej...

Kriolipoliza – odchudzanie mrozemMarzeniem wielu kobiet i mężczyzn jest utrzymanie zgrabnej sylwetki, pozbawionej nadmiaru tłuszczu. Najczęściej odkłada się on na brzuchu, tworząc oponkę, co wygląda nieestetycznie, a różnego rodzaju ćwiczenia i dieta dają mizerne efekty. Nadzieją na trwałą redukcję tkanki tłuszczowej jest zabieg kriolipolizy. Na czym on polega i czy jest bezpieczny dla zdrowia?

Czytaj więcej...

Nocne podjadanieJest późny wieczór, układasz się wygodnie pod kołdrą, gasisz światło, masz wreszcie święty spokój po całym dniu… a jednak coś nie daje ci zasnąć. Hm, może by tak coś przekąsić? Chwilę bijesz się z myślami, w końcu dochodzisz do wniosku, że nie zaśniesz bez czegoś na ząb. Zdarza Ci się? To może być problem – większy, niż Ci się zdaje.

Czytaj więcej...

Najbardziej kaloryczne produktyOdchudzanie to nie tylko sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także na zmianę stylu życia i przyzwyczajeń. Zazwyczaj podejmujemy to wyzwanie z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Co jednak zrobić, gdy stosowana dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów? W czym szukać przyczyny niepowodzeń?

Czytaj więcej...