UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Dna moczanowa

  Ja sie wyleczyłam też urarthone, a teraz mój syn ma to samo i też bierze ten sam lek. u niego poprawa duzo szybciej niz u mnie, ale to pewnie dlatego,...
  Adam
 • Kaszel – jakie są jego przyczyny i jak sobie z nim...

  Mój synek kaszle jak jest przeziębiony. Niestety czasami ten kaszel jest naprawdę paskudny, dlatego podaję mu od razu syrop przeciwzapalny, żeby infek...
  jamira
 • Śpiączka patologiczna i farmakologiczna

  Dzień Dobry! Dzisiaj o godzinie 5:45 wezwałem pogotowie do mojej babci, posiada ona chorobę taka jak: astma, wziewki nie działały do ustne więc wezwal...
  Jacek
 • Kolagen dla twoich stawów

  Przy problemach na stawy zdecydowanie polecam Collaflex. Mi pomógł na bolące i piekące stawy.
  Arleta

Odchudzanie

Zimowe przybieranie na wadzeDawniej ludzie gromadzili tkankę tłuszczową, by przerwać trudny zimowy okres głodu. Ale przecież człowiek to nie zwierzę, w obecnych czasach nie musi robić zapasów. W czym tkwi tajemnica nadmiernych kilogramów, skoro jemy tyle samo co wcześniej?

Czytaj więcej...

Kriolipoliza – odchudzanie mrozemMarzeniem wielu kobiet i mężczyzn jest utrzymanie zgrabnej sylwetki, pozbawionej nadmiaru tłuszczu. Najczęściej odkłada się on na brzuchu, tworząc oponkę, co wygląda nieestetycznie, a różnego rodzaju ćwiczenia i dieta dają mizerne efekty. Nadzieją na trwałą redukcję tkanki tłuszczowej jest zabieg kriolipolizy. Na czym on polega i czy jest bezpieczny dla zdrowia?

Czytaj więcej...

Nocne podjadanieJest późny wieczór, układasz się wygodnie pod kołdrą, gasisz światło, masz wreszcie święty spokój po całym dniu… a jednak coś nie daje ci zasnąć. Hm, może by tak coś przekąsić? Chwilę bijesz się z myślami, w końcu dochodzisz do wniosku, że nie zaśniesz bez czegoś na ząb. Zdarza Ci się? To może być problem – większy, niż Ci się zdaje.

Czytaj więcej...

Najbardziej kaloryczne produktyOdchudzanie to nie tylko sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także na zmianę stylu życia i przyzwyczajeń. Zazwyczaj podejmujemy to wyzwanie z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Co jednak zrobić, gdy stosowana dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów? W czym szukać przyczyny niepowodzeń?

Czytaj więcej...

Efekt jo-jo: powracające kilogramyEfektu jo-jo doświadcza większość osób, którym skutecznie udało się odchudzić. Po pewnym czasie od zakończenia diety znowu tyją. Zwykle wracają do dawnej wagi lub odzyskują ją nawet z nawiązką. Takie wahania ciężaru ciała, określane właśnie mianem efektu jo-jo, stają się udziałem osób z dużą nadwagą lub otyłych, które pozbywają się zbędnych kilogramów. Efekt jo-jo znacznie rzadziej przytrafia się tym, którzy redukują wagę tylko nieznacznie.

Czytaj więcej...