UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kaszel - rodzaje i przyczyny

  Wiecie ile rodzajów kaszlu może mieć mały przedszkolak? Cały kalejdoskop. Do tego oczywiście całkiem różne leczenie. Ostatnio testowaliśmy inhalacje ...
  Kokos
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Jaka, oprócz nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca, może być przyczyna krótkich skurczów w klatce piersiowej? Czy mogą one być wynikiem wad kręgosłupa?

Jaka, oprócz nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca, może być przyczyna krótkich skurczów w klatce piersiowej? Czy mogą one być wynikiem wad kręgosłupa?

Nie odpowiadamy na takie pytania - radzimy pilnie zgłosić się z tym do lekarza. Rzeczywiście ucisk czy bóle w klatce piersiowej mogą być spowodowane m.in. chorobą serca jak i zmianami w odcinku piersiowym kręgosłupa. Mogą też być inne przyczyny - np. refluks żołądkowo-przełykowy.