UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Serwatka: znakomita dla zdrowia

  To jest nie prawda ze noe moze pan tolerpwac serwatki . Moze to pic kazdy bez wzglendo na dolegliwosci czy chorobe
  Wanda
 • Błonnik i przyjazne bakterie

  Brałam błonnik razem z probiotykiem acidolac, żeby poprawić perystaltykę jelit i pozbyć się przykrych i strasznie uciążliwych zaparć. Powiem szczerze,...
  chmura
 • Przedwczesny wytrysk – wstydliwy problem

  Jakbym czytał o sobie ;) Na początku lekarz dał mi viagrę, ale i tak kazał brać po pół tabletki, więc przerzuciłem się na te tabletki, co Ty, żeby nie...
  bartolo
 • Dyspepsja, czyli niestrawność

  " Oprócz zmian w sposobie odżywiania pacjent powinien przyjmować leki hamujące wydzielanie kwasu solnego"
  ???
  Przy niestrawności, kiedy ewidentnie brak ...
  Sal

Jakie naturalne preparaty można wykorzystać jako wspomaganie leczenia chorób reumatycznych – np. w stanach zapalnych stawów, w przypadku łokcia tenisisty?

Jakie naturalne preparaty można wykorzystać jako wspomaganie leczenia chorób reumatycznych – np.  w stanach zapalnych stawów, w przypadku łokcia tenisisty?

Choroby reumatyczne to grupa wielu schorzeń rozwijających się na różnym podłożu, ale ich wspólną cechą są objawy dotyczące stawów – a dokładniej przewlekły stan zapalny, który powoduje ból i ogranicza ruchomość stawu. To takie bardzo kolokwialne uproszczenie, ale chodzi o wykazanie faktu, że powodem przewlekłych problemów ze stawami jest chroniczny stan zapalny, który można łagodzić m.in. środkami farmakologicznymi, fizykoterapią, ale także naturalnymi preparatami roślinnymi.  Zamiast toksycznych środków chemicznych można spróbować naturalnych preparatów wykorzystujących cudowną moc roślin leczniczych.

Na dość długiej liście roślin o takich właściwościach znajduje się zarówno popularny u nas imbir, jak i mniej znane rośliny południowoamerykańskie – Vilcacora czyli Uncaria tomentosa, Iporuru, Chuchuhuasi. Dla łagodzenia dokuczliwych dolegliwości należy systematycznie przyjmować odpowiednie preparaty, bo wtedy jest szansa na lepsze efekty roślinnej kuracji.

Poradnia.pl poleca: Vilcacora