UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Kolejny apel

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

a więc.. jakiś miesiąc czasu męczył mnie mokry, duszący kaszel.. były momenty gdzie nie mogłam złapać tchu. kaszel trochę ustąpił lecz ostatnio miałam uciski w klatce piersiowej (nigdy mi się to nie zdarzało).. najbardziej jednak martwi mnie fakt, że podczas głębokiego wdechu trzeszczy mi coś w kręgosłupie.. (ogólnie mam słabe kości) .. dodam, że mam skoliozę. czy to coś poważnego?

co oznacza podwójne unaczynienie nerek obustronne?wykazało je usg w 32 tyg. ciąży (do dalszej diagnostyki po porodzie) nerki funkcjonują prawidłowo według lekarza ale jakie mogą być potem zagrożenia ?

Witam. Mam 24 lata i od niedawna wykryto u mnie PCO, dodatkowo mam nerwicę. Ostatnio miałam złe samopoczucie i poszłam do endokrynologa, który zalecił mi wykonanie krzywej cukrowej i krzywej insuliny.