UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Kolejny apel

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

a więc.. jakiś miesiąc czasu męczył mnie mokry, duszący kaszel.. były momenty gdzie nie mogłam złapać tchu. kaszel trochę ustąpił lecz ostatnio miałam uciski w klatce piersiowej (nigdy mi się to nie zdarzało).. najbardziej jednak martwi mnie fakt, że podczas głębokiego wdechu trzeszczy mi coś w kręgosłupie.. (ogólnie mam słabe kości) .. dodam, że mam skoliozę. czy to coś poważnego?

co oznacza podwójne unaczynienie nerek obustronne?wykazało je usg w 32 tyg. ciąży (do dalszej diagnostyki po porodzie) nerki funkcjonują prawidłowo według lekarza ale jakie mogą być potem zagrożenia ?

Witam. Mam 24 lata i od niedawna wykryto u mnie PCO, dodatkowo mam nerwicę. Ostatnio miałam złe samopoczucie i poszłam do endokrynologa, który zalecił mi wykonanie krzywej cukrowej i krzywej insuliny.