UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Mam 14 lat odchudzałam się od sierpnia przez kilka miesięcy z 73kg zrzuciłam 15kg. Obecna waga 58/59kg. Wzrost 170cm. Cały czas, gdy tylko zobaczę się w lustrze, wydaje mi się, że jestem gruba.

Mam 14 lat odchudzałam się od sierpnia przez kilka miesięcy z 73kg zrzuciłam 15kg. Obecna waga 58/59kg. Wzrost 170cm. Cały czas, gdy tylko zobaczę się w lustrze, wydaje mi się, że jestem gruba.

Masz prawo być z siebie dumna - efekty odchudzania się fantastyczne - gratulujemy! Uzyskałaś idealną wagę i  nie przesadzaj z oceną swojej sylwetki - taka krytyka jest już z pogranicza anoreksji - uważaj! Oczywiście aby utrzymać swoją wagę powinnaś nadal zdrowo się odżywiać - nie jeść słodyczy, fast - foodów i nie pić słodzonych napoi, ale z drugiej strony całkiem normalnie spożywaj ryby, chudy nabiał, warzywa i owoce. Aby poprawić ewentualne niedoskonałości figury (nikt nie jest idealny!) uprawiaj sport, systematycznie ćwicz i to pod okiem specjalisty, który doradzi Ci ćwiczenia korzystnie modulujące Twoją sylwetkę. Ciesz się wiosną i Twoją piękną figurą - pozdrawiamy!