UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Mam 14 lat odchudzałam się od sierpnia przez kilka miesięcy z 73kg zrzuciłam 15kg. Obecna waga 58/59kg. Wzrost 170cm. Cały czas, gdy tylko zobaczę się w lustrze, wydaje mi się, że jestem gruba.

Mam 14 lat odchudzałam się od sierpnia przez kilka miesięcy z 73kg zrzuciłam 15kg. Obecna waga 58/59kg. Wzrost 170cm. Cały czas, gdy tylko zobaczę się w lustrze, wydaje mi się, że jestem gruba.

Masz prawo być z siebie dumna - efekty odchudzania się fantastyczne - gratulujemy! Uzyskałaś idealną wagę i  nie przesadzaj z oceną swojej sylwetki - taka krytyka jest już z pogranicza anoreksji - uważaj! Oczywiście aby utrzymać swoją wagę powinnaś nadal zdrowo się odżywiać - nie jeść słodyczy, fast - foodów i nie pić słodzonych napoi, ale z drugiej strony całkiem normalnie spożywaj ryby, chudy nabiał, warzywa i owoce. Aby poprawić ewentualne niedoskonałości figury (nikt nie jest idealny!) uprawiaj sport, systematycznie ćwicz i to pod okiem specjalisty, który doradzi Ci ćwiczenia korzystnie modulujące Twoją sylwetkę. Ciesz się wiosną i Twoją piękną figurą - pozdrawiamy!