UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Mam dopiero 22 lata i od jakiegoś roku cierpię na zapalenie korzonków. Powtarza się ono średnio 5 razy w roku. Co powinnam zrobić, do kogo się zgłosić? Czy nie jestem na to za młoda?

Mam dopiero 22 lata i od jakiegoś roku cierpię na zapalenie korzonków. Powtarza się ono średnio 5 razy w roku. Co powinnam zrobić, do kogo się zgłosić? Czy nie jestem na to za młoda?

W tym przypadku zapalenie korzonków prawdopodobnie może mieć związek z wadą postawy. Skrzywienia kręgosłupa ujawniają się już od wczesnych lat dziecięcych i mają związek m.in. z niewłaściwą postawą w czasie siedzenia oraz z brakiem ruchu. Współcześnie większość dzieci i młodzież za dużo czasu spędza w ławkach szkolnych, przed telewizorem i przed monitorami komputerów. Skutki tego są tragiczne - wzrasta ilość młodych ludzi z otyłością i wadami postawy. Trudno nam ocenić, czy w Pani przypadku kłopoty zdrowotne też wynikają z takiego trybu życia, ale jest to prawdopodobne i jednocześnie daje odpowiedź na pytanie "czy nie jestem na to za młoda?". Radzimy udać się do neurologa, a także skonsultować problem z ortopedą.