UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Serwatka: znakomita dla zdrowia

  To jest nie prawda ze noe moze pan tolerpwac serwatki . Moze to pic kazdy bez wzglendo na dolegliwosci czy chorobe
  Wanda
 • Błonnik i przyjazne bakterie

  Brałam błonnik razem z probiotykiem acidolac, żeby poprawić perystaltykę jelit i pozbyć się przykrych i strasznie uciążliwych zaparć. Powiem szczerze,...
  chmura
 • Przedwczesny wytrysk – wstydliwy problem

  Jakbym czytał o sobie ;) Na początku lekarz dał mi viagrę, ale i tak kazał brać po pół tabletki, więc przerzuciłem się na te tabletki, co Ty, żeby nie...
  bartolo
 • Dyspepsja, czyli niestrawność

  " Oprócz zmian w sposobie odżywiania pacjent powinien przyjmować leki hamujące wydzielanie kwasu solnego"
  ???
  Przy niestrawności, kiedy ewidentnie brak ...
  Sal

Mam problem z nieświeżym oddechem, problem nie leży w jamie ustnej... czy są jakieś preparaty do jego zwalczania? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Mam problem z nieświeżym oddechem, problem nie leży w jamie ustnej... czy są jakieś preparaty do jego zwalczania? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Nieświeży oddech (fetor ex ore) często wynika z problemów stomatologicznych lub przewlekłego zapalenia migdałków. Jeżeli to zostało wykluczone to należy rozważyć przyczyny żołądkowe. Aby ustalić diagnozę należy zgłosić się do lekarze i zrobić odpowiednie badania. Jeżeli przyczyna fetor ex ore wynika z problemów gastrycznych (np. nieżyt żołądka, choroba wrzodowa) wtedy włącza się  właściwe leczenie. Czasem za te problemy odpowiada chora wątroba.