UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

mam pytanie

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Witam,mam problem z kregosłupem. Wyskakuje mi kręg w odcinku ledzwiowym. Średnio 5 razy dziennie,normalnie funkcjonuje ale przy nachylaniu sie zaczyna bolec.Zawsze sam sobie go wstawiam kladac sie na plecach,nogi unosze i skrecam w jedną strone i od razu lekko strzeli i jest ok,odbywa sie to bez bólu. Co mam robić,żeby nie wyskakiwał? Byłem osobą bardzo aktywna fizycznie ,ale teraz musze sie ograniczać. A to wszystko przez bardzo silowe cwiczenia na drabince. Pomocy! Jakiś pas,leki cokolwiek,żeby wrócic do normalnosci i zaczać znowu cwiczyc.

Witam mam problem,mam 19lat od jakiś trzech miesięcy mam dziwne kropki na ciele,nie mogę ich zdrapać,nie bolą mnie,nie wiem czy iść z tym do lekarza czy nie.