UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Mój tato ma 63 lata i jakiś tydzień temu trafił do szpitala. Wykryto udar mózgu. Chciałabym dowiedzieć się, jak przebiega leczenie, ile może trwać i czy jest szansa by powrócił do całkowitego zdrowia?

Mój tato ma 63 lata i jakiś tydzień temu trafił do szpitala. Wykryto udar mózgu. Chciałabym dowiedzieć się, jak przebiega leczenie, ile może trwać i czy jest szansa by powrócił do całkowitego zdrowia?

Rokowanie po przebytym udarze mózgu zależy od wielu czynników, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytania. Przede wszystkim ważny jest czas od wystąpienia udaru do włączenia odpowiedniego leczenia, rozległość udaru, wiek chorego i jego ogólny stan zdrowia, czyli występujące choroby przewlekłe. Po udarze oprócz właściwego i szybko wdrożonego leczenia ogromną rolę odgrywa rehabilitacja. Czasami taka rehabilitacja trwa dosyć długo, ale przy sprzyjających okolicznościach pacjent może wrócić nawet do pełni sprawności. Radzimy porozmawiać o stanie chorego i rokowaniach na przyszłość z lekarzem, który prowadzi leczenie. Każdy przypadek jest indywidualny i nie można niczego przewidzieć na 100%.