UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kaszel - rodzaje i przyczyny

  Wiecie ile rodzajów kaszlu może mieć mały przedszkolak? Cały kalejdoskop. Do tego oczywiście całkiem różne leczenie. Ostatnio testowaliśmy inhalacje ...
  Kokos
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Moje 2,5-letnie dziecko ma alergię na kurz oraz pyłki traw. Nigdy nie chorował na zapalenie oskrzeli i nikt w rodzinie nie miał astmy. Czy mój synek będzie miał astmę?

Moje 2,5-letnie dziecko ma alergie na kurz oraz pyłki traw. Nigdy nie chorował na zapalenie oskrzeli i nikt w rodzinie nie miał astmy. Czy mój synek będzie miał astmę?

Testy te powinny być powtórzone po skończeniu 3 roku życia - jeżeli wyniki potwierdzą alergię, to dziecko powinno być pod systematyczną opieką lekarza alergologa, który prawdopodobnie w odpowiednim momencie zastosuje kurację odczulającą. W tym wieku jest za wcześnie, żeby coś stwierdzić na 100%. Astma może się rozwinąć u dziecka wtedy, gdy są zaniedbania we właściwym leczeniu alergii.