UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Serwatka: znakomita dla zdrowia

  To jest nie prawda ze noe moze pan tolerpwac serwatki . Moze to pic kazdy bez wzglendo na dolegliwosci czy chorobe
  Wanda
 • Błonnik i przyjazne bakterie

  Brałam błonnik razem z probiotykiem acidolac, żeby poprawić perystaltykę jelit i pozbyć się przykrych i strasznie uciążliwych zaparć. Powiem szczerze,...
  chmura
 • Przedwczesny wytrysk – wstydliwy problem

  Jakbym czytał o sobie ;) Na początku lekarz dał mi viagrę, ale i tak kazał brać po pół tabletki, więc przerzuciłem się na te tabletki, co Ty, żeby nie...
  bartolo
 • Dyspepsja, czyli niestrawność

  " Oprócz zmian w sposobie odżywiania pacjent powinien przyjmować leki hamujące wydzielanie kwasu solnego"
  ???
  Przy niestrawności, kiedy ewidentnie brak ...
  Sal

Moje 2,5-letnie dziecko ma alergię na kurz oraz pyłki traw. Nigdy nie chorował na zapalenie oskrzeli i nikt w rodzinie nie miał astmy. Czy mój synek będzie miał astmę?

Moje 2,5-letnie dziecko ma alergie na kurz oraz pyłki traw. Nigdy nie chorował na zapalenie oskrzeli i nikt w rodzinie nie miał astmy. Czy mój synek będzie miał astmę?

Testy te powinny być powtórzone po skończeniu 3 roku życia - jeżeli wyniki potwierdzą alergię, to dziecko powinno być pod systematyczną opieką lekarza alergologa, który prawdopodobnie w odpowiednim momencie zastosuje kurację odczulającą. W tym wieku jest za wcześnie, żeby coś stwierdzić na 100%. Astma może się rozwinąć u dziecka wtedy, gdy są zaniedbania we właściwym leczeniu alergii.