UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

My nie możemy odpowiedzieć, musi lekarz leczący!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Moja mame bardzo boli zoladek i wszystko jej brzydko pachnie co moze byc tego przyczyna?

Jestem w miarę szczupłą osobą. Przy wzroście 155 ważę 50 kg i prawie zawsze mam wystający brzuch. Nie muszę być najedzona by go mieć. To nie jest zgromadzony tłuszczyk, czuję się jak balonik, a także często, mam wrażenie jakbym była ciężka. Był czas, że po nieciekawych przejściach w życiu ważyłam nawet 43 kg, a mimo to, brzuch był wystający. Co to jest??
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mianowicie chodzi mi o to że zauważyłam u męża uwypuklenie z lewej strony tuż pod piersią .chciałabym wiedzieć co to może oznaczać .

Złamałam kość ramienną ,po 7 tygodniach ściągnięto mi gips.Obecnie chodzę na rehabilitacje.Ręka dalej mnie boli . Centralnie na złamaniu pod skorą pojawił się guzek .Czy może to być źle zrośnięta kość? 

mam pytanie odnośnie prawidłowego poziomu TSH dla kobiet starających się o dziecko.

co może być przyczyną tzw.uczucia mrowienie po lewej,dolnej czesci brzucha i dolnej lewej czesci pleców,rzadko też ale zdarza się przechodzących na lewą nogę.Bardzo proszę o odpowiedz? Może brak czegoś? Dodam że miałem w ostatnich dwóch tygodniach problemy własnie w gej okolicy z bólem lecz było to spowodowane zaburzoną florą bakteryjną,USG wszystko ok.

mnie swędzi cale ciało raz plecy to piersi to nogi chodzi mi po całym ciele robiłam wyniki i wszystko dobrze a lekarze nie wiedza jaka to przyczyna przepisują leki a one nic mi nie pomagają nie wiem co mam dalej