UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Na to odpowiedzieć może tylko lekarz leczący!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

z czego dostaję zapalenie w jamie ustnej mam już drugą protezę i dalej to samo od 3 lat stale jestem  na leku metronidazol bo często zapalenie się powtarza

palpitacje serca stany lekowe czasami krew w stolcu zachwiania rownowagiboje sie wszystiego

lekarz Pulmonolog zapisał mi lek wziewny Alvesco i Oxis,proszę o poradę czy ma znaczenie który lek mam brać pierwszy.

W zeszłym roku zaczęłam biegać i ćwiczyć (po wcześniejszym, raczej biernym trybie życia) po czym zaczął dokuczać mi ból kolan, byłam już u reumatologa, który po zobaczeniu moich wyników badań stwierdził, że to tylko zwykłe przeciążenie kolan. Jednak mimo wszystko dalej doskwiera mi ból podczas szybszego marszu, ćwiczeń itd.
Bardzo chciałabym wrócić do biegania, dlatego chciałam zapytać czy jest na to szansa czy lepiej sobie odpuścić, bo moje stawy kolanowe nie będą już w stanie się zregenerować?

Mam 48 lat.Mimo racjonalnego odżywiania w krótkim czasie przytyłam ok.10 kg.Czy niski progesteron( 0,12) może być tego przyczyną? Czy można lekami zatrzymać przyrost wagi?

rtg L a-p,boczne.Zaburzenie statyki kregosłupa L z przesunięciem lini statycznego ciążenia ku przodowi i poziomym ustawieniem kośći krzyżowej. w proj. a-p w rzucie kośći krzyżowej dwa metaliczne cienie wielkośći 4x22mm bez odnieisenia w proj.bocznej. obraz niejasny-cienie narzucone. chciałabym dowiedziec sie co ten opis oznacza.

mam 15 lat. 2 misiące temu miałem wirusowe zapalenie opon mózgowych czy muszę teraz stosować sie według określonych zaleceń, czy mogę ćwiczyć na wf lub siłowni ?

Witam mam problem z raną. Miałem 4 na piszczelu przy opuchniętych nogach (mam nadwagę) byłem u chirurga badania krwi ok. Poszedłem do dermatologa 2 rany się zagoiły 3-ecia już prawie,ale JEDNA RANA SIĘ NIE GOI I WYCIEKA Z NIEJ WODA NIE ŻADNE OSOCZE TYLKO WODA.Biorę leki na odwodnienie ale nic to nie działa na tą ranę.