UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Porady eksperta. Choroba wrzodowa

Panie Doktorze,

przyznaję: jadam nieregularnie, w pośpiechu i zazwyczaj poza domem. Coraz częściej odczuwam dolegliwości trawienne. Często miewam wzdęcia, odbijanie i takie nieznośne uczucie pełnego brzucha, nawet po skromnym posiłku. Zrobiłem test, który nie wykazał obecności Helicobacter pylori, więc sądzę, że to nie choroba wrzodowa powoduje moje kłopoty. Dodam, że nie palę, nie przesadzam z kawą i alkoholem. Za radą znajomego spróbowałem aloesu i było trochę lepiej, ale to chyba nie wystarczy. Co jeszcze powinienem zrobić?

 

Szanowny Panie.

Ujemny test na Helicobacter nie wyklucza choroby wrzodowej żołądka czy dwunastnicy. Dlatego musi Pan udać się do gastrologa, który zapewne wykona gastroskopię. Dopiero to badanie pozwoli na wykluczenie bądź potwierdzenie rozpoznania tej choroby i pozwoli na zastosowanie efektywnego leczenia. Do tej pory, poza zaleceniem systematycznego odżywiania się, w myśl zasady – posiłki częste, ale niezbyt obfite oraz zjadane bez pośpiechu, proponuję UBOS, SANGRE DE DRAGO i VILCACORĘ. Podkreślam jednak – wizyta u gastrologa jest niezbędna.

 

Dr Felipe Mirez


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA