UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Porady eksperta. Zapalenia dróg moczowych

Panie Doktorze

Bardzo Pana proszę o podanie nazw naturalnych środków, które pomogłyby mi uporać się z nawracającymi zapaleniami dróg moczowych. To przykre schorzenie dopada mnie kilka razy w roku. Jestem więc częstym gościem w gabinecie urologa i ginekologa, stosuję się do wszelkich zaleceń, a infekcje powracają. W fitoterapii chyba moja ostatnia nadzieja.

 

Szanowna Pani

Czy kiedykolwiek wykonano u Pani posiew moczu z określeniem antybiotykowrażliwości? Pytam, bo lekarze dość często o tym zapominają, eksperymentując z kolejnymi antybiotykami. Poza tym kuracja antybiotykiem celowanym, aby była skuteczna, musi trwać 14 dni, nigdy nie mniej niż 10, choćby nawet efekt dało stosowanie antybiotyku przez 4 dni. Oczywiście, że możemy wspomóc leczenie farmakologiczne zestawem ziół – najbardziej stosowne będą w tym wypadku chanca piedra i vilcacora. Zestaw ten jest także bardzo efektywny w profilaktyce infekcji dróg moczowych.

 

Dr Felipe Mirez


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA