UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Tłuszczaki

  Może musk se,, wycisknoleś"?
  Chelmód
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Chciałam napisać: problem ze szwagierką
  Kami
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Doris ja mam podobny problem, tez z bratową. Pcha się do nas ciągle pod pretekstem pomocy w pracach domowych a tak naprawde nas okrada. Ja nie chce, ż...
  Kami
 • Nowotwory kości

  Witam.. Mój ojciec ma raka kości i, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy ...
  anita

To nie ten adres

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam 34 lata i nigdy wcześniej nie miałem podobnego problemu z żadną partnerka. Z obecną po stosunku, który jest całkiem normalny, mój żołądź jest obolały, a napletek bardzo spuchnięty i zaczerwieniony. W konsekwencji trudno się go ściąga z żołędzi i jest podatny na pęknięcia które strasznie pieką. Natomiast po kilku dniach abstynencji seksualnej wszystko wraca do normy i mogę uprawiać normalnie seks i ściągać napletek bez problemów, Problem się powtarza po karzdorazowym zbliżeniu. Zaczyna mnie to irytować i odbiera mi chęć do seks. Nie sądzę abym miał stulejkę gdyż nigdy nie miałem problemów z napletkiem. Ponadto po stosunku mój żołądź ma małe, liczne plamki coś w rodzaju wysypki,a po paru godzinach odczówam sfędzenie i nieprzyjemny zapach, lecz to też znika po dniu lub dwóch. Bardzo mnie to martwi i zastanawiam się czy nie mam jakiegoś grzyba lub coś w tym rodzaju?  Proszę o poradę,Zastanawiam się równ
ież czy moja partnerka nie jest żródłem problemu.

Zrobiłem rezonans kręgosłupa.jak bardzo to jest poważne?

Jeśli od ponad roku biorę Ovulastan a teraz siostra omyłkowo kupila mi ovulastan forte- czy mogę brać te tabletki co mam?

`Robilam badanie tsh i wynik to

Moj problem to bol w dolku  i klucie prawej strony zeber .mam przepukline wslizgowa  ale mala.klucie nie jest ciagle .usg jest w O.K.badania krwi  tez. prosze  o  odpowiec  .

Witam mam 15 lat i obawiam się że mogę mieć nerwicę. Ponieważ mam okropne napady duszności, kiedyś jak popiłam wodą to mi przechodziło albo coś zjadłam a teraz nie. Lecą mi łzy momentalnie robi mi się ciepło i zaczynam kaszleć duszę się.

Ustalenie terminu do poszerzonej diagnostyki neurologicznej na oddziale, mam się zgłosić 5.12 ze skierowaniem. Czy to oznacza, że dopiero będzie umówiona data w bliskiej przyszłości czy jest szansa , że odrazu położą na oddział ?

Witam mam 23 lata ,bóle w odcinku lędźwiowym mam od około dwóch lat