UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

To nie ten adres

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam 34 lata i nigdy wcześniej nie miałem podobnego problemu z żadną partnerka. Z obecną po stosunku, który jest całkiem normalny, mój żołądź jest obolały, a napletek bardzo spuchnięty i zaczerwieniony. W konsekwencji trudno się go ściąga z żołędzi i jest podatny na pęknięcia które strasznie pieką. Natomiast po kilku dniach abstynencji seksualnej wszystko wraca do normy i mogę uprawiać normalnie seks i ściągać napletek bez problemów, Problem się powtarza po karzdorazowym zbliżeniu. Zaczyna mnie to irytować i odbiera mi chęć do seks. Nie sądzę abym miał stulejkę gdyż nigdy nie miałem problemów z napletkiem. Ponadto po stosunku mój żołądź ma małe, liczne plamki coś w rodzaju wysypki,a po paru godzinach odczówam sfędzenie i nieprzyjemny zapach, lecz to też znika po dniu lub dwóch. Bardzo mnie to martwi i zastanawiam się czy nie mam jakiegoś grzyba lub coś w tym rodzaju?  Proszę o poradę,Zastanawiam się równ
ież czy moja partnerka nie jest żródłem problemu.

Zrobiłem rezonans kręgosłupa.jak bardzo to jest poważne?

Jeśli od ponad roku biorę Ovulastan a teraz siostra omyłkowo kupila mi ovulastan forte- czy mogę brać te tabletki co mam?

`Robilam badanie tsh i wynik to

Moj problem to bol w dolku  i klucie prawej strony zeber .mam przepukline wslizgowa  ale mala.klucie nie jest ciagle .usg jest w O.K.badania krwi  tez. prosze  o  odpowiec  .

Witam mam 15 lat i obawiam się że mogę mieć nerwicę. Ponieważ mam okropne napady duszności, kiedyś jak popiłam wodą to mi przechodziło albo coś zjadłam a teraz nie. Lecą mi łzy momentalnie robi mi się ciepło i zaczynam kaszleć duszę się.

Ustalenie terminu do poszerzonej diagnostyki neurologicznej na oddziale, mam się zgłosić 5.12 ze skierowaniem. Czy to oznacza, że dopiero będzie umówiona data w bliskiej przyszłości czy jest szansa , że odrazu położą na oddział ?

Witam mam 23 lata ,bóle w odcinku lędźwiowym mam od około dwóch lat