UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kaszel - rodzaje i przyczyny

  Wiecie ile rodzajów kaszlu może mieć mały przedszkolak? Cały kalejdoskop. Do tego oczywiście całkiem różne leczenie. Ostatnio testowaliśmy inhalacje ...
  Kokos
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Usunięcie polipa z fałdu głosowego

Od 4 dni jestem po zabiegu usunięcia polipa z fałdu głosowego i dotąd nie mówię (szepczę). Boję się, że głos nie wróci, a chciałabym, żeby chociaż powrócił z chrypką, jaką miałam przed zabiegiem. Czy po usunięciu polipa z fałdu głosowego długo się czeka na głos?

Po zabiegu obejmującym fałdy głosowe potrzebny jest czas na wygojenie - trudno określić jak długi, gdyż jest to sprawa indywidualna zależna m.in. od rozległości interwencji chirurgicznej. Radzimy skonsultować problem ze swoim laryngologiem - ewentualnie w późniejszym terminie wskazana może być konsultacja foniatry.