UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

zapraszamy do lekarza POZ

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

od ponad miesiąca cały czas choruje,Tzn boli mnie gardło,katar,mokry kaszel,bóle mięśni i stawów najbardziej bolą mnie łydki,lekki stan podgorączkowy,osłabienie,kłucia w klatce piersiowej.Przez tydzień czasu brałem leki na gardło i tabletki przeciw gorączkowe ,początkowo temperatura 38,5c.Byłem u lekarza po tygodniu przepisał mi zinnat,wybrałem do końca początkowo było dobrze przez parę dni.Po ok tygodniu wróciło wszystko,poszedłem drugi raz,tym razem dostałem Duomox 1g 2x1,minoł tydzień i nie ma żadnej poprawy.Dlaczego tak jest ?

w gardle tworzy mi się gęsty śluz i muszę odkrztusić,morze mi pan doktor pomorze i
wskaże lekarstwo żeby ten śluz wyleczyć.

odebrałam wyniki morfologi krwi oraz moczu. W badaniu moczu wynik

staramy się z mężem o drugie dzieciatko, nasza córeczka ma obecnie 20 miesięcy, a czekaliśmy na nia  prawie 3 lata. Dopiero po zabiegu usunięcia polipu na macicy udalo się.
Miesiaczkę miałam od 2.01.2014. w tym tygodniu (środa, czwartek) współżyłam z mężem, a wczoraj w niedzielę byłam na pogotowiu bo miałam od godz.16 ból w klatce piersiowej za mostkiem. Pobrano mi krew a gdy powiedziałam ze istnieje możliwość ciazy to otrzymalam pojemnik na mocz. Test wyszedł negatywny i zrobiono mi 2 RTG płuc. Teraz się boję czy faktycznie w tak krótkim czasie mozna stwierdzić ciazę? Jakie jest ryzyko dla dziecka na tym etapie rozwoju? Mieszkam w  Belgii i boję się ze nie potraktowano powaznie mojej  obawy o ciazy z uwagi na inne obywatelstwo i wysłano na  RTG.