UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Tłuszczaki

  Może musk se,, wycisknoleś"?
  Chelmód
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Chciałam napisać: problem ze szwagierką
  Kami
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Doris ja mam podobny problem, tez z bratową. Pcha się do nas ciągle pod pretekstem pomocy w pracach domowych a tak naprawde nas okrada. Ja nie chce, ż...
  Kami
 • Nowotwory kości

  Witam.. Mój ojciec ma raka kości i, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy ...
  anita

Jesz mniej, wolniej się starzejesz

Jesz mniej, wolniej się starzejeszOkoło 30 tysięcy genów liczy ludzki genom. Z tej liczby, zdaniem gerontologów, aż ponad tysiąc w różnym stopniu uczestniczy w procesie starzenia się organizmu, zwalniając go lub przyspieszając. Dlatego też terapia genowa ma niewielkie szanse stania się remedium na zahamowanie starości. Znalezienie skutecznej modyfikacji wśród milionów możliwych genetycznych kombinacji wydaje się nierealne. Przynajmniej obecnie.

Jedynie sposób życia, ograniczona kalorycznie i bogata w antyoksydanty dieta oraz unikanie czynników rakotwórczych może spowalniać starzenie się organizmu. Obniżenie wartości kalorycznej codziennej racji żywieniowej uznaje się dzisiaj za skuteczną terapię opóźniającą starzenie. Mniej kalorii oznacza obniżenie poziomu produkcji wolnych rodników i aktywizację komórkowych mechanizmów obronnych, a także niższy poziom glukozy, której nadmiar przyspiesza m.in. miażdżycę.

Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA