UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Komu grozi rak piersi?

Komu grozi rak piersi?Rak piersi wróci u jednej na pięć kobiet po pierwszym zwalczeniu choroby i zakończonej kuracji. Tak przewidują naukowcy z St James’ Institute of Oncology z Leeds, którzy po raz pierwszy obliczyli prawdopodobieństwo nawrotu tego rodzaju choroby nowotworowej.

 

 

Naukowcy zbadali dane tysięcy kobiet, u których od 1999 roku został zdiagnozowany rak. Okazało się, że nawrót choroby wystąpił w 214 wypadkach (22,6 proc.) i miał miejsce średnio 3 lata i 4 miesiące po tym, jak pacjentka zakończyła pierwszą kurację. Aż 95 proc. kobiet, u których znów pojawił się nowotwór, zmarło 10 lat później. Około 60 proc. wszystkich pacjentek żyło 10 lat po postawieniu diagnozy.

Reklama
Reklama

 

Prowadzący badania dr Adam Glaser zaprezentuje wyniki tych badań podczas konferencji National Cancer Intelligence Network w Birmingham.

 

Źródło: Daily Mail


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA