UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kaszel - rodzaje i przyczyny

  Wiecie ile rodzajów kaszlu może mieć mały przedszkolak? Cały kalejdoskop. Do tego oczywiście całkiem różne leczenie. Ostatnio testowaliśmy inhalacje ...
  Kokos
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Pracuj głową

Trzeba kręcić głową w pracy – czyli coś robić, by kręgosłup nie zmienił się w kij od szczotki. Czas zadbać o swój kręgosłup.

 

Masz wolną chwilę, policz ile czasu spędzasz przed komputerem w pracy, ile przed telewizorem, ile w aucie. Teraz już wiesz dlaczego chrzęści w szyi, gdy usiłujesz ruszyć głową. Wiesz dlaczego boli Cię głowa.

 

Spróbuj jeszcze spojrzeć przez lewe, a może prawe ramię. I co... I nic, głowa kręci się jak zapieczona nakrętka na śrubie. Boli, a jeżeli nie, to jeszcze będzie bolało (mniej lub bardziej). Wybór zawsze należy do Ciebie.

Reklama
Reklama

 

Zmiana pracy, zmiana trybu życia, likwidacja komputera czy telewizora w domu lub rezygnacja z jazdy samochodem to ostateczność.

 

Pokręć głową dosłownie i w przenośni.

 

Przy pracy biurowej zachowaj prawidłową postawę i rób przerwy na ćwiczenia szyi. Oderwij się od komputera, tylko kilka minut (np. tylko na minutę).

 

 • Skłony głową
 • Skręt głowy
 • Krążenie głowy
 • Uśmiechy

 

I do roboty. A gdy boli już tak bardzo, że... to nic już nie pozostaje jak się udać z wizytą (niekoniecznie towarzyską) do lekarza.


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA